Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 533 345 064! Rezerwuj przejazd telefonicznie

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń: +48 533 345 064

PLANUJESZ PODRÓŻ DO SZWAJCARII?

OD LAT SPECJALIZUJEMY SIĘ W TRANSPORCIE OSOBOWYM I REALIZUJEMY PRZEJAZDY RÓWNIEŻ NA TYM EUROPEJSKIM KIERUNKU. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ BUSY DO SZWAJCARII ORAZ BUSY ZE SZWAJCARII DO POLSKI.


◄ CENY PRZEJAZDÓW OD 450 ZŁ ►

KOMFORTOWA PODRÓŻ POLSKA — SZWAJCARIA

Podróżowanie busem z Polski do Szwajcarii może stać się synonimem luksusu i wygody, gdy wybierzesz nasze usługi. Z nami każda podróż to gwarancja bezproblemowego dotarcia do celu, niezależnie od tego, czy jest to wyjazd wakacyjny, turystyczna przygoda, wizyta u krewnych, czy też wyjazd służbowy. Nasz zespół, dzięki bogatemu doświadczeniu, zapewni Ci podróż dostosowaną do Twoich potrzeb, zakończoną bezpiecznym przybyciem pod wskazany adres w Szwajcarii busem z naszej floty.

NOWA FLOTA SAMOCHODÓW

Nasze busy to najnowsze modele francuskiego producenta Renault i jego model Tafic. Flotę samochodów co roku wymieniamy na nową, co gwarantuje jej doskonały stan techniczny. Samochody przechodzą regularnie techniczne kontrole i szereg higienicznych procedur. Nasi kierowcy to sprawdzeni profesjonaliści posiadający niezbędne uprawnienia wymagane do realizacji przewozów międzynarodowych. Fachowcy, którzy potrafią zadbać o każdy aspekt komfortowego przewozu na trasie do Niemiec oraz z tego kraju do Polski. Pozwól sobie na komfortową wygodę w pokonaniu tej trasy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

 • KOMFORT

  Wygodna i krótka podróż — naszych pasażerów odbieramy i dowozimy pod wskazany adres. Jeździmy bez paczek i przesyłek! Praktykujemy proste nieskomplikowane trasy przejazdów żeby podróż dla każdego była miła i możliwie najkrótsza.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Doświadczeni kierowcy posiadający uprawnienia do wykonywania międzynarodowych przewozów osobowych.

 • FLOTA

  Doskonale utrzymane 9-osobowe busy Renault, które zapewniają wygodę i kameralną atmosferę podróży.

Nasze dni przejazdów

Busy z Polski do Szwajcarii - wyjeżdżamy w każdą niedzielę, wtorek oraz czwartek.

Busy ze Szwajcarii do Polski - wyjeżdżamy w każdy poniedziałek, środę oraz piątek.

PORANNE GODZINY WYJAZDÓW

W nocy się śpi, a w ciągu dnia podróżuje!🌞✈️ To zasada, którą kierujemy się, aby zapewnić naszym Klientom wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży.🚗 Wierzymy, że podróżowanie w pełnym świetle dnia to najlepszy sposób na zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa naszym pasażerom, podróż w ciągu dnia to również wypoczęci kierowcy, gotowi na to, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom usługi.🚕 Jesteśmy przekonani, że podróżowanie w nocy niesie zbędne ryzyko. Nie tylko może to wpływać negatywnie na komfort naszych pasażerów, ale także na bezpieczeństwo na drodze. Dlatego zawsze stawiamy na podróże w ciągu dnia, gdzie warunki są bardziej sprzyjające.👀🛣️

GDZIE NAS SPOTKASZ?

Szafuza, Winterthur, Kreuzlingen, Frauenfeld, Wil, Sankt Gallen, Sargans, Chur, Zurych, Zug, Schwyz, Lucerna, Sursee, Baden, AArau, Olten, Basel, Solothurn, Biel/Bienne, Hrenchen, Berno, Thun, Interlaken, Kerzes, Fryburg, Murten i ich okolice.

W POLSCE JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM, MAŁOPOLSKIM, ŚWIĘTOKRZYSKIM, ŚLĄSKIM, OPOLSKIM I DOLNOŚLĄSKIM.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz na naszą infolinię:

Lub napisz do nas:


  * Klikając "Składam zapytanie" składasz zapytanie ofertowe do Naszej firmy. Pracownik działu Obsługi Pasażera oddzwoni do Ciebie z informacją dotyczącą dostępności wolnych miejsc, ceny przejazdu, godzin przejazdu i przebiegu trasy.

  Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Zadzwoń już teraz na naszą infolinię:
  Zadzwoń: +48 533 345 064

  Wysłano twoją rezerwację!

  Pracownik działu Obsługi Pasażera oddzwoni do Ciebie z informacją dotyczącą dostępności wolnych miejsc, ceny przejazdu, godzin przejazdu i przebiegu trasy.