Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 533 345 064! Rezerwuj przejazd telefonicznie

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń: +48 533 345 064

PLANUJESZ PODRÓŻ DO NIEMIEC? OD LAT SPECJALIZUJEMY SIĘ W TRANSPORCIE OSOBOWYM OBEJMUJĄCYM RÓWNIEŻ TEN KIERUNEK EUROPY.

◄ PODRÓŻE DO NIEMIEC OD 99 EURO ►

KOMFORTOWA PODRÓŻ POLSKA — NIEMCY

Komfort i profesjonalizm indywidualnie zaplanowanego przejazdu to niejednokrotnie ta rzecz, która rzutuje na ogólny charakter doświadczeń ze świetnie zaplanowanych wakacji, wymarzonych turystycznych eskapad, odwiedzin u rodziny lub bliskich znajomych czy też zawodowych przedsięwzięć. Możesz skorzystać z naszego profesjonalizmu i doświadczenia, a sprawnie zorganizujemy komfortowy i bezpieczny transport pod wybrany przez Ciebie adres w Niemczech.

NOWA FLOTA SAMOCHODÓW

Nasze busy to najnowsze modele francuskiego producenta Renault i jego model Tafic. Flotę samochodów co roku wymieniamy na nową, co gwarantuje jej doskonały stan techniczny. Samochody przechodzą regularnie techniczne kontrole i szereg higienicznych procedur. Nasi kierowcy to sprawdzeni profesjonaliści posiadający niezbędne uprawnienia wymagane do realizacji przewozów międzynarodowych. Fachowcy, którzy potrafią zadbać o każdy aspekt komfortowego przewozu na trasie do Niemiec oraz z tego kraju do Polski. Pozwól sobie na komfortową wygodę w pokonaniu tej trasy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

 • KOMFORT

  Wygodna i krótka podróż — naszych pasażerów odbieramy i dowozimy pod wskazany adres. Jeździmy bez paczek i przesyłek! Praktykujemy proste nieskomplikowane trasy przejazdów żeby podróż dla każdego była miła i możliwie najkrótsza.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Doświadczeni kierowcy posiadający uprawnienia do wykonywania międzynarodowych przewozów osobowych.

 • FLOTA

  Doskonale utrzymane 9-osobowe busy Renault, które zapewniają wygodę i kameralną atmosferę podróży.

Nasze dni przejazdów

Z Polski do Niemiec wyjeżdżamy w każdą niedzielę, wtorek oraz czwartek.

Z Niemiec do Polski wyjeżdżamy w każdy poniedziałek, środę oraz piątek.

PORANNE GODZINY WYJAZDÓW

W nocy się śpi, a w ciągu dnia podróżuje!🌞✈️ To zasada, którą kierujemy się, aby zapewnić naszym Klientom wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży.🚗 Wierzymy, że podróżowanie w pełnym świetle dnia to najlepszy sposób na zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa naszym pasażerom, podróż w ciągu dnia to również wypoczęci kierowcy, gotowi na to, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom usługi.🚕 Jesteśmy przekonani, że podróżowanie w nocy niesie zbędne ryzyko. Nie tylko może to wpływać negatywnie na komfort naszych pasażerów, ale także na bezpieczeństwo na drodze. Dlatego zawsze stawiamy na podróże w ciągu dnia, gdzie warunki są bardziej sprzyjające.👀🛣️

GDZIE NAS SPOTKASZ?

Budziszyn, Drezno, Chemintz, Plauen, Hof, Coburg, Bayreuth, Amberg, Bamberg, Norymberga, Ansbach, Ratyzbona, Cham, Dingolfing, Deggendorf, Ingolstadt, Dachau, Erding, Monachium, Bad Tolz, Germisch-Partenkirchen, Augsburg, Landsberg am Lech, Kaufeburen, Kempten, Memmingen, Immenstadt im Allgau, Biberach an der Riß, Gunzburg, Ulm, Aalen, Lindau, F riedrichshafen, Ravensburg, Uberlingrn, Singen, Lorrach, Fryburg, Villingen-Schwenningen, Offenburg, Baden-Baden, Karlsruhe, Pforzheim, Reutlingen, Stuttgart, Tybinga, Schwabisch Hall, Wurzburg, Ludwigsburg, Heilbronn, Heidelberg, Mannheim, Darmstadt, Frankfurt nad Menem, Alsfeld, Bad Herseld, Eisenach, Gotha, Erfurt, Jena, Gera i ich okolice.

W POLSCE JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM, MAŁOPOLSKIM, ŚWIĘTOKRZYSKIM, ŚLĄSKIM, OPOLSKIM I DOLNOŚLĄSKIM.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz na naszą infolinię:

Lub napisz do nas:


  * Klikając "Składam zapytanie" składasz zapytanie ofertowe do Naszej firmy. Pracownik działu Obsługi Pasażera oddzwoni do Ciebie z informacją dotyczącą dostępności wolnych miejsc, ceny przejazdu, godzin przejazdu i przebiegu trasy.

  Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Zadzwoń już teraz na naszą infolinię:
  Zadzwoń: +48 533 345 064

  Wysłano twoją rezerwację!

  Pracownik działu Obsługi Pasażera oddzwoni do Ciebie z informacją dotyczącą dostępności wolnych miejsc, ceny przejazdu, godzin przejazdu i przebiegu trasy.